Fast & Furious Presents Hobbs & Shaw Final Fragmanıyla Gün Sayıyor

Yeni çıkan her filmiyle heyecan, aksiyon ve macera dozunun gittikçe arttığı Fast & Furious serisinin spin-off projesi Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw, final fragmanı ile gün saymaya devam ediyor.

Serinin sınır tanımaz polisi Luke Hobbs ile yedinci filminin kötüsü Deckard Shaw’ın ortak düşmanlarını alt edebilmek için güçlerini birleştirmelerini ve gelişen olayları konu alan filmin yönetmen koltuğunda John Wick, Atomic Blonde ve Deadpool 2’ye de imza atan David Leitch oturuyor.

Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın yeniden rollerine döndüğü filmde onlara usta aktör Idris Elba, Vanessa Kirby, Eiza Gonzalez ve Eddie Marsan gibi isimler eşlik ediyor. Serinin ikinci ve üçüncü filmlerinin de bir tür spin-off olduğunu düşünebiliriz. Ancak bu film hikâye olarak seriye bağlanmayacak. Yapımcıların iştahını kabartan ve seri için düşünülen 2 spin-off filmi daha var. Son filmleriyle aksiyon dozunun bilim kurguya kaçar noktaya gelmesi bazı hayranlarınca eleştirilse de her filmiyle daha fazla sinemaseveri salonlara çekmeyi başarmış bir seriden söz ediyoruz. Ülkemizde vizyon tarihi 02 Ağustos 2019 olan Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw final fragmanıyla heyecan dozunu arttırmaya devam edecek gibi gözüküyor.

1
Kimler Neler Demiş?

Bir Cevap Yazın

Mehmet Çetin
Ziyaretçi
Mehmet Çetin

Aksiyon dozunun daha da artacağı belli oluyor