It: Chapter Two’dan Vizyon Öncesi Son Fragman

2019 yılının merakla beklenen filmlerinden olan “It: Chapter Two” son fragmanı ile gün saymaya devam ediyor. Stephen King‘in romanından uyarlanan “It”in devamı olan “It: Chapter Two”, ilk filmde yaşananların 27 yıl sonrasına izleyiciyi götürecek.

“It”, Maine’in küçük bir kasabasında yaşayan bir grup ergen çocuk ile Pennywise adında palyaço kılığındaki ürkütücü bir kötülüğün mücadelesini konu alıyordu. “It: Chapter Two” ise Pennywise’dan kurtulan çocukların söz verdikleri gibi 27 yıl sonra yeniden kasabaya gelmelerini ve onunla yeniden karşı karşıya gelmelerini konu alıyor. Ancak yıllar sonra yeniden bir araya gelen ekibin birbirlerini tanımaları bir hayli zor olacak. Artık evli bir adam olan Bill ve sevgilisinden şiddet gören Beverly başta olmak üzere, tanıştıklarından bambaşka hayatlar yaşayan eski arkadaşlar, yeniden el ele verip kötülüğe karşı gelmeye çalışacaklar.

Jessica Chastain, James McAvoy ve Bill Hader gibi isimlerin kadroda yer aldığı ilk filmde olduğu gibi Andy Muschietti’nin yönetmen koltuğunda oturduğu ve Gary Dauberman’ın senaryosunu hazırladığı “It: Chapter Two” 6 Eylül 2019’da sinemaseverlerle buluşacak.

Kimler Neler Demiş?

Bir Cevap Yazın