Rambo: Last Blood’dan Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Sylvester Stallone’yi bir kez daha Rambo olarak göreceğimiz “Rambo: Last Blood” dan yeni bir fragman yayınlandı. 1982 yapımı “Rambo: First Blood” ile başlayan serinin muhtemelen son halkası olacak olan “Rambo: Last Blood” 11 yıllık aradan sonra beyazperde ile buluşacak.

Rambo, uzun bir süre maceradan maceraya koştuktan sonra Arizona’daki aile çiftliğinde sakin bir yaşam sürüp stres bozukluğu sorunuyla mücadele etmektedir. Bir gün arkadaşından aldığı haber ile sakin yaşamına ara vermek zorunda kalır. Çünkü arkadaşının torunu bir parti için gittiği Meksika’da kaybolmuştur. Rambo, olayı araştırır ve araştırması onu insan kaçakçılığı çetesine götürür. Adaleti sağlayıp çeteyi çökertmek için Rambo, bütün meziyetlerini göstermek zorundadır.

Filmde Stallone’ye Adriana Barraza, Paz Vega, Yvette Monreal, Sergio Peris-Mencheta, Oscar Jaenadam ve Joaquín Cosío eşlik ediyor.

Senaryosunu Sylvester Stallone ile Matthew Cirulnick’in kaleme aldığı “Rambo: Last Blood” un yönetmen koltuğunda Adrian Grunberg oturuyor. Filmin gösterim tarihi ise 20 Eylül 2019.

Kimler Neler Demiş?

Bir Cevap Yazın