Renée Zellweger’li Judy’den İlk Fragman Yayınlandı

Bridget Jones’s Diary ile hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinmiş ve Cold Mountain filmindeki performansıyla “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” Oscarını kazanan Renée Zellweger’in başrolünde olduğu Judy’den fragman yayınlandı.

Judy, ünlü sanatçı Judy Garland’in 1969 yılında ölümünden birkaç ay öncesini konu ediniyor. Garland’in beş hafta boyunca aralıksız devam edecek The Talk of The Town isimli konser turu için yapılan hazırlık çalışmalarını ve turu kapsayan filmde, oyuncu ve müzisyen Garland’in kariyer mücadelesi anlatılıyor. Ayrıca beşinci kocası olan Mickey Deans ile ilişkisini de gözler önüne seriyor. Hollywood’un güzellik standartlarına uymadığı gerekçesiyle birçok kez hayal kırıklığına uğrayan efsanevi isim Garland, her şeye rağmen bir yıldız olmayı başarıyor.

Yönetmen koltuğunda Rupert Goold‘ın oturduğu filmde Judy’nin kızını Game of Thrones‘da Lyanna Mormont rolüyle akıllarda yer eden genç oyuncu Bella Ramsey oynuyor. Renée Zellweger, son yıllarda yer aldığı silik filmlerin etkisini seyircinin üstünden atmak için yoğun çaba sarf ediyor. Çünkü bu role hazırlanmak için müzik dersleri aldığı ve kareografiler üzerinde çalışmak için yoğun bir mesai harcadığı biliniyor. Judy’nin hayatının her alanını ezberleyen Zellweger’ın Judy Garland’e dönüşebilmesi için ise her seferinde iki saatlik bir plastik makyaj çalışmasının yapılması gerektiği de gelen bilgiler arasında.

Renée Zellweger’li Judy’nin, ülkemizde 3 Ocak 2020 tarihindeki gösterime girmesi planlanıyor.

Kimler Neler Demiş?

Bir Cevap Yazın